________
|

תמונות משפחתיות על קנבס

תמונות משפחתיות על קנבס למגוון צרכים ואירועים

רוצים להעניק ליקרים לכם מתנה מקורית ואישית? למה שלא תבחרו בתמונות משפחתיות על קנבס? את התמונות מציעה חברת תמונה במתנה ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח שלה. לחברה מגוון גדלים של קנבס איכותי המסופק עם הדפסות דיגיטאליות משובחות של תמונות משפחתיות משלכם. התמונות שיוצאות תחת ידינו מתאימות למגוון צרכים ואירועים חשובים בחיים:

  • יום הולדת – בין אם מדובר ביומולדת של הורים, סבים או דודות, תמונה משפחתית על קנבס תהווה מתנה אישית מרגשת במיוחד שישמחו לתלות בביתם.
  • יום משפחה – אם כבר יום משפחה אז למה כבר לא להשקיע בתמונה משפחתית על קנבס כמזכרת מרגשת ובלתי נשכחת?
  • ארוחות חג ואירועים משפחתיים – מתלבטים מה עוד להביא לארוחת חג או אירוע משפחתי קטן, למי שיש לו כבר הכול? תמונה משפחתית מודפסת על קנבס יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם.
  • עיצוב הבית – בין אם מדובר במעבר לבית חדש, שיפוץ בית קיים, או פשוט כי בא לכם לחדש את עיצוב החלל המוכר, תמונה משפחתית מרהיבה המודפסת על גבי קנבס יכולה להיות פתרון מרהיב, מקורי ומרגש. הפתרון יכול להיות בדמות תמונה אחת גדולה או מספר תמונות קטנות, או כקולאג'. את התמונות תוכלו לתלות בחללים שונים בבית לרבות סלון, מטבח, פינת אוכל, מסדרון או חדר עבודה.

להזמנת תמונות משפחתיות על קנבס

הזמנת תמונות משפחתיות על קנבס מוצעת בפשטות און ליין , ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. בנוסף, לביצוע הזמנות, קבלת עוד פרטים וסיוע מקצועי בבחירת תמונות, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם תמונה במתנה בטלפון 050-9959695 או במייל info@photo-gift.co.il.

________