________
|

קולאז' תמונות על קנבס מחיר

להזמין קולאז' תמונות על קנבס במחיר משתלם

באתר המתקדם והמאובטח של תמונה במתנה מוצע מבחר איכותי של מתנות אישיות מודפסות, ביניהן גם הדפסות על קנבס לרבות הדפסת קולאז' תמונות על קנבס. מדובר בתמונת קנבס אחת המכילה פסיפס של תמונות שונות שמשתלבות לכדי יצירה אחת מרשימה, אישית ומרגשת. קולאז' תמונות על קנבס במחיר משתלם מוצע בשלל מידות של תמונות, ומסופק עם מעטפת שירות מקצועית ואמינה עם משלוח עד הבית.

קולאז' תמונות כמזכרת מאירועים שונים בחיים

קולאז' תמונות על קנבס הינו רעיון נפלא לעיצוב הבית, או כמתנה עבור אירועים שונים בחיים. בין היתר, מדובר במתנה נהדרת ליום הולדת עגול, ליום משפחה או יום נישואין. כמו כן, הוא יכול להוות מזכרת נהדרת מחגיגת בר מצווה או לחתונה. ניתן גם להעניקו כמתנת פרידה מרגשת מעובד או מנהל בחברה, והקולאז' יכול לשמש כתמונה מרהיבה אישית או אומנותית לבית או למשרד.

איך יוצרים תמונת קולאז'

יש דרכים רבות ליצור תמונת קולאז' ואם תרצו נשמח לסייע לכם בנושא. כך למשל, התמונה יכולה להיות מורכבת ממספר רב של תמונות שונות, ומנגד היא יכולה להכיל תמונה אחת החוזרת על עצמה בורסיות שונות או דומות. כמו כן, ניתן לבחור בתמונות אישיות צבעוניות או שחור לבן מתקופות שונות, או ליצור קולאז' מצילומי נוף או מתמונות של יצירות אומנות. בכל מקרה ובכל סוג וסגנון של קולאז', חשוב שהתמונות שאתם שולחים בקבצים יהיו באיכות גבוהה המאפשרת הדפסת תמונה על הקנבס ברזולוציה הולמת.

להזמנת קולאז' על קנבס

להזמנת קולאז' תמונות על קנבס במחיר כדאי, בהתאמה אישית ובאיכות חסרת פשרות,

ולקבלת עוד פרטים וסיוע מקצועי בבחירת תמונות, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם תמונה במתנה בטלפון 050-9959695 או במייל info@photo-gift.co.il.

________