________
|

מתנות עם תמונה בזול

איך קונים תמונות קנבס זולות?

רוצים לקנות מתנות עם תמונה בזול? מעוניינים לרכוש תמונות קנבס זולות? באתר של חברת תמונה במתנה תקבלו מענה שלם לצרכיכם עם שירותי הדפסה איכותיים של תמונות על קנבס בזול. זאת לצד מגוון מוצרים מודפסים נוספים לרבות הדפסות על חולצות, ספלים, מגבות וחלוקים, מגני הוקרה וגביעים.

האפשרות לרכוש תמונת קנבס בזול

האפשרות שלכם לרכוש דרכנו מתנות עם תמונה בזול על גבי קנבס נובעת ממספר גורמים עיקריים:

  • העובדה שאנו מוכרים את מוצרינו און ליין מוזילה את הליך המכירה ואף מייעלת ומקצרת אותו.
  • ביחס לתמורה אנו מציעים כל הזמן מחירים משתלמים ביותר עבור הדפסות תמונות על גבי קנבס. יתרה מכך, כל הזמן מפורסמים באתר שלנו מבצעים שונים הכוללים בין היתר מתנות עם תמונה בזול.
  • גודל התמונה משפיע ישירות על מחירה. כך למשל, תמונה מודפסת קטנה על קנבס תעלה לכם עשרות שקלים בודדים, בעוד שתמונה גדולה יכולה לעלות מאה שקלים ומעלה. לכן, בתור התחלה תוכלו לחסוך בעלות התמונה על ידי בחירה בקנבס יותר קטן.
  • לא אחת אנשים מעוניינים ביותר מתמונה מודפסת אחת, בין אם עבור מתנה לעובדים, לעיצוב משרד או בית שלם. חשוב שתדעו שעימנו עלות ההדפסות יורדת באופן משמעותי ככול שכמות ההדפסות שאתם מזמינים גדלה.

להזמנת תמונות קנבס זולות

הזמנת תמונות קנבס זולות ואיכותיות מוצעת בנוחות ובבטחה דרך אתר החברה, עם אספקה לבית הלקוח בכל כתובת מבוקשת. כמו כן, לביצוע הזמנות, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם תמונה במתנה בטלפון 050-9959695 או במייל info@photo-gift.co.il.

________