________
|

מתנות עם חריטה אישית

הרעיון של בחירת מתנות עם חריטה נובע מתוך החיפוש אחר נתינת מתנה שהיא שימושית ומקצועית, אך גם יש בה מסר אישי. החלק של החריטה יכול להביא את האמונה, החיבור וההשראה לתוך המתנה וכך להעניק נופח נוסף. ישנן דוגמאות רבות למתנות מסוג זה, מאמר זה יציג כמה אפשרויות מומלצות.

חריטה על עץ

עץ הוא חומר שכיף לעבוד איתו והוא גם משדר חמימות וביתיות. מתנות חריטה על עץ יכולות להיות שימושיות הן לבית והן למשרד. דוגמאות לכך הן תמונה עם מסגרת עץ, מגן הוקרה העשוי מעץ, קופסאות תכשיטים בגדלים שונים ועוד.

חריטה על מחזיק מפתחות

צרור מחזיק המפתחות הוא דבר שימושי לכל אחד, לכן המחשבה לקנות מתנה צרור מפתחות עם תמונה אישית וחריטה עליו יכולה להיות מחשבה מעולה. נוסח ההקדשה יכול להיות היתולי או מרגש, אך חשוב שיהיה נוסח ברור ומובן עבור מי שמקבל את המתנה.

חריטה על מחזיק המפתחות יכולה להתאים לכל אירוע החל מאירועים גדולים כמו ועדי עובדים או ימי כיף לעובד, ימי הולדת משפחתיים או לכבוד חג או אירוע אינטימי אחר. נוסח החריטה יהיה מותאם לאופי האירוע כמובן.

חריטה על שעון

מתנות למשרד עם חריטה אישית יכולות להתאים כמתנת יום הולדת לעובד, לרגל חג או לכבוד קידום בתוך המשרד. חריטה על שעון שניתן לתלות במשרד זו דוגמא נפלאה. חריטה עם הקדשה על השעון יכולה לתת לעובד הרגשה שרואים אותו וכי הוא מוערך, בעיקר אם ההקדשה היא מושקעת ואישית ומתייחסת אליו ישירות.

חריטה על שעון אינה מחויבת כמובן להיות רק מתנה למשרד, אפשר לבחור שעון יפה שמתאים לבית וגם עליו לחרוט הקדשה אישית. במקרה בו בוחרים שעון לבית כדאי להחליט מראש אם מדובר בשעון לסלון, לחדר המשפחה או המטבח כי הגודל והעיצוב ישתנו בהתאם.

חריטה על תמונה ממוסגרת

רעיונות נוספים עבור מתנות חריטה מוצלחות הן חריטות על תמונות שונות. אפשר לבחור מסגרת מברזל או מעץ ולחרוט על שניהם. תמונה ממוסגרת בגדלים שונים יכולה לעמוד על השולחן או להיתלות על הקיר ולהתאים גם כמתנה אישית לחברים או מתנה לעובדי המשרד.

רשת תמונה במתנה מציעה אופציות שונות עבור חריטה אישית. החריטה נעשית באופן מקצועי כשאפשר לבחור את סגנון הכתב. לפרטים נוספים וקבלת מידע אפשר להתקשר לטלפון 050-9959695 וליהנות משירות אשיב ומקצועי בתחום מתנות עם חריטה אישית ואף לקבל המלצות למתנות נוספות.

________