________
|

מתנה עם הקדשה אישית

מתנה עם הקדשה

הגיע אירוע מרגש ואנו מעוניינים להעניק את המתנה המושלמת. אולם לא תמיד קל לנו לחפש או להבין מה אנו מעוניינים לתת, אפילו אם מדובר בחבר קרוב שאנו מכירים עדיין שלב בחירת המתנה אינו שלב קל ולעיתים אנו יכולים להסתבך עם מציאת הרעיון המושלם.

אחד הדברים שיכולים להקל על נושא זה הינו מתנה מקורית עם הקדשה. בצורה זו המתנה אומנם עיקרית וחשובה אך ההקדשה הופכת את המתנה לאישית ונוגעת וכך לשדרג כל מתנה שתיבחר.

רעיונות למתנות עם הקדשה

מתנה עם הקדשה יכולה להיות למשל שעון יד איכותי שמאחוריו חורטים משפט מרגש, תמונה עם מסגרת שעליה חורטים הקדשה יפה, שעון קיר למשרד עם חריטה, מחזיק מפתחות וכו'. כל מתנה שתיבחר יכולה להיראות אחרת כאשר אנו מוסיפים לה נופח אישי והקדשה.

ההקדשה נעשית באמצעות חריטה היכולה להיעשות על עץ או ברזל וכך להישאר על המתנה לאורך זמן. ההקשה יכולה להיות בולטת על תמונה או על שעון קיר או הקדשה מוסתרת ואישית יותר כמו שחורטים על שעון יד או טבעת.

מה כותבים?

החלק היותר מורכב בקניית מתנה עם הקדשה אישית הוא ההחלטה מה המשפט שמקדישים לבעל המתנה. אפשר לבחור ציטוט משירים מעוררי השראה, קטעים מספרים, משפט שרק שניכם מבינים שמעביר מסר אישי במיוחד או משפט משעשע והיתולי.

ניתן לחפש באינטרנט ציטוטים נבחרים או למצוא דוגמאות למתנות עם חריטה בתוך החנויות עצמן בהן מזמינים את המתנה. אפשר לעשות סקר ולשאול אנשים שקרובים לבעל המתנה מה הם חושבים עליו ואילו איכויות יש בו ומתוך סיעור מוחין זה לכתוב משפט שמכיל את הכל.

מתנה מקורית למשרד

מתנות עם הקדשה למשרד יכולות להיות מפתיעות ומרגשות, בעיקר אם זו מתנת יום הולדת או לרגל קידום עובד. ההקדשה יכולה להיות בהתאם לאירוע כשמומלץ לכתוב את התאריך בה המתנה ניתנה כדי שהמזכרת תישמר.

מתנות עם תמונה והקדשה למשרד יכולות להיות למשל שעון קיר משרדי, לוח מודעות, תמונה ממוסגרת מעץ או ברזל ועוד. מדובר במתנות שהן שימושיות, מקשטות את המשרד ומוסיפות לו נופח אישי.

רשת תמונה במתנה מציעה אופציות מגוונות ורבות לקניית מתנות עם הקשה וחריטה אישית. אפשר להיכנס לקטלוג באתר ולראות דוגמאות שונות או להתקשר לטלפון 050-9959695 ולברר פרטים נוספים. ניתן לקבל את המתנה עם משלוח עד הבית ללא תוספת תשלום כשההזמנות נעשות בצורה מהירה ומקצועית ללא תוספת תשלום על דמי משלוח.

________