________
|

כריות וחולצות – מתנה מושלמת לילדים

הדפסת תמונה על חולצה

לילד יש יום הולדת ומחפשים מה לקנות לו מתנה? רעיון מעולה, מושקע ופשוט יכול להיות הדפסת תמונה על כרית או חולצה. חדר השינה של הילד הוא המקום המוגן והבטוח שלו בבית, זהו המרחב בו הוילד יכול להיות עם עצמו או חברים ולשחק מלי להפריע, זהו המקום אליו הוא הולך לישון כל לילה, שומע סיפורים ונרדם או מתעורר לבוקר חדש.

הדפסת תמונה על כרית או חולצה יכול להיות מתנה מושלמת לילד, מתנה שתוסיף ותחבר לו את התחושה של מרחב אישי, משפחתי ונעים. למשל, תמונה של אבא ואמא יחד עם הילד יכולה ליצור הרגשה של ביטחון ואהבה.

כריות לחדר השינה

חדר השינה מגיע בצבעים שונים ועם חפצים רבים, לכן חשוב לבחור את התמונה שתהיה מודפסת על הכרית בקפידה. למשל, לחדר צבעוני ושמח אולי עדיף לבחור תמונה מרגיעה יחסית ונעימה שתקל על הילד להירדם. חדר שהקירות בו צבועים בצבעים צבעוניים כמו כחול, ירוק, ורוד, סגול וכו' הוא חדר עם צבע מאוד דומיננטי, לכן כדאי לבחור הדפסת תמונה על כרית מתאימה בצבעים.

הדפסת תמונה על חולצה

תמונה מודפסת על חולצה יכולה להיות אף היא מתנה מעולה לילד. אפשר לבחור חולצה שתתאים לשינה או חולצה שאפשר להסתובב איתה בחוץ. כמובן שאופי התמונה גם משפיע על סגנון החולצה.
הדפסת תמונה על חולצה יכולה להיות מתנה שימושית לכל המשפחה, כך שבמידה ועושים מסיבת הפתעה, אפשר להדפיס את אותה תמונה לכל קרובי המשפחה וכך להגדיל את השמחה ואף להשאיר מזכרת מרגשת מהמסיבה.

רעיונות נוספים

תמונות מודפסות על מוצרים שונים יכולה להיות מתנה מעולה לילדים. כדאי לחפש בקטלוג ולראות, קיימות אפשרויות רבות כולל שעונים, מחזיקי מפתחות, מגנטים וכו'. ללא ספק, כל מוצר שמדפיסים עליו תמונה אישית הופך את המתנה למושקעת ומגניבה יותר.

למעוניינים בקניית מתנה עם תמונה לילד כדאי להזמין מספיק זמן מראש כדי שהחולצה או הכרית תגיע בזמן. אפשר להתקשר לטלפון 050-9959695 ולקבל פרטים או להזמין. ניתן אף להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט.

________